به وبسایت گروه صنعتی ایران خودرو دیزل خوش آمدید
  • انتشار : 1401/09/29
  • دسته : نمایشگاه ها و همایشها
  • 76

نمایش قدرتمند ایران‌خودرو دیزل در هجدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و عمران و خدمات شهری

برپایی چنین نمایشگاهی می‌تواند باعث معرفی دستاوردها و شناخت ظرفیت‌های شرکت‌ها، نهادها و سازمان‌های داخلی و خارجی در حوزه حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری و صنایع وابسته شود. نمایشگاه حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری محلی برای تعامل و ارتباط تجاری است و می‌تواند سبب جذب مخاطب و مشتریان و تعاملات رودررو باشد. موضوع حمل‌ونقل نیز به دلیل نقش زیر بنائی در فرایند رشد اقتصادی کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی ایران خودرودیزل: مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در آیین افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: امیدوارم نمایشگاه شهر آفتاب مورداستفاده عمومی و تخصصی قرار گیرد. وی ابراز امیدواری کرد این نمایشگاه محل تبادل داخلی و خارجی شود و نمایشگاه شهر آفتاب به جایگاهی برسد که تقویم اعلام برگزاری نمایشگاه‌های خاص، پر باشد.
چمران اظهار داشت: ازدحام، عدم کشش و نداشتن امکانات لازم برای مردم و خودروها در برگزاری نمایشگاه در محل قبلی سبب شد که مردم منطقه اطراف نمایشگاه، شاکی باشند و آسیب ببینند. رئیس شورای اسلامی شهر تهران بابیان اینکه نمایشگاه شهر آفتاب چند سالی خوابیده بود، گفت: راه‌اندازی مجدد نمایشگاه سخت بود و امیدواریم به‌خوبی جایگاه خود را باز کند. اما یکی از مهم‌ترین عناصر سازنده توسعه پایدار، بخش حمل‌ونقل عمومی است که تأثیر مستقیمی بر تمامی حوزه‌های اقتصادی، زیست‌محیطی و اجتماعی می‌گذارد، بنابراین برپایی نمایشگاه هایی در حوزه خدمات شهری و حمل‌ونقل عمومی، می‌تواند رشد و توسعه در بخش‌های مذکور را فراهم آورد. به‌علاوه فرصت مناسبی نیز در اختیار شرکت‌ها و کسب‌وکارهای فعال در این صنعت می‌گذارد تا دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید عموم بازدیدکنندگان یا متخصصان و متصدیان این حوزه قرار بدهند.
ایران‌خودرو دیزل نیز با محصولات خود در حوزه خدمات شهری و حمل‌ونقل عمومی توانست توجه بازدیدکنندگان را به خود اختصاص دهد.
این گروه صنعتی که این بار به‌صورت مستقل و بدون حضور شرکت ایران‌خودرو در این نمایشگاه شرکت کرده بود با نمایش قدرتمند انواع کشنده همچون فتون با گیربکس دستی و گیربکس اتوماتیک، ون، اتوبوس‌های برقی و دیزلی و همچنین انواع پیکاپ، برتری خود را درزمینهٔ خدمات شهری در این نمایشگاه نشان دهد. امکان تغییر کاربری‌های مختلف، این محصولات برای خدمات رساندن به حوزه‌های خدمات شهری می‌تواند نیاز عمده شهرداری‌های کشور را برطرف کند.