به وبسایت گروه صنعتی ایران خودرو دیزل خوش آمدید
  • انتشار : 1401/09/29
  • دسته : رویداد ها
  • 65

ایران‌خودرو دیزل به افق‌های فرامرزی می‌اندیشد

هم‌اندیشی، دربرگیرنده‌ مبحثی باز و هم‌زمان برای دستیابی به ایده‌های جدید است. هم‌اندیشی ابزاری برای دستیابی به تعداد بیشتری از عقاید یک گروه از افراد، در مدت‌زمانی کوتاه است. این مهم می‌تواند ارزش فراوانی برای شناسایی فرصت‌هایی همچون توسعه‌ بازار، مقابله با مسائل و مشکلات سازمانی و به‌طورکلی، حل مسئله داشته باشد.  لازم به ذکر است، هم‌اندیشی به‌سرعت باعث شکل‌گیری تعداد زیادی از مفاهیم و ایده‌های جدید می‌شود. در این راستا مهندس توسلی مهر مدیرعامل ایران‌خودرو دیزل دستور به جلسه‌ای برای هم‌اندیشی و همفکری میان مدیران و معاونین شرکت صادر نمود .

به گزارش خبرنگار نشریه داخلی تلاش : در این نشست مهندس توسلی مهر بابیان این مطلب که در سال 97 کسی فکر نمی‌کرد ایران‌خودرو دیزل بعد از رکود طولانی بتواند روی پاهای خود بایستد افزود، همراهی و هم‌اندیشی همه کارکنان ایران‌خودرو دیزل در سطوح مختلف جواب داد و توانستیم یک شرکت کاملاً زیان ده را اکنون به سودآورترین شرکت تجاری تبدیل کنیم. ایشان با اشاره به روند رو به رشد شرکت و عبور از مشکلات و موانع سخت، اصل تولید بادید کیفیت محوری را عامل موفقیت ایران‌خودرو دیزل دانست و افزود، اکنون این گروه صنعتی باید به بازارهای جهانی بیاندیشد و آمادگی ایران‌خودرو دیزل را برای صادرات اعلام داشت.
مدیرعامل ایران‌خودرو دیزل با اشاره به این مطلب که شرکت در زمینه‌ اشتغال و جذب نیروی جوان گام‌های بزرگی برداشته است خاطرنشان کرد، اکنون این گروه صنعتی الگویی برای صنعت کشور شده است و با سودآوری شرکت، گام‌های مؤثری برای تولید برداشته و با ادامه این روند تولیدی می‌تواند میراث بزرگی را برای آیندگان برجا بگذارد.
در ادامه این جلسه جمعی از مدیران و معاونین شرکت بابیان نظرات خود به بحث و هم‌اندیشی درزمینه تولید باکیفیت پرداختند.

در پایان مهندس توسلی مهر با تجلیل از کشتی‌گیران ایران‌خودرو دیزل که موفق به قهرمانی در مسابقات کارگری استان تهران شدند بابیان این مطلب که قهرمانی در هر زمینه و کارزاری زیبنده این شرکت است افزود، لیاقت قهرمانان شرکت ایران‌خودرودیزل کمتر از طلا نیست.