به وبسایت گروه صنعتی ایران خودرو دیزل خوش آمدید
  • انتشار : 1401/09/29
  • دسته : رویداد ها
  • 69

عضو فقــــــــــــهای شورای نگـــهبان: ایران‌خودرو دیزل نماد زنـــــده‌بودن صنعت ایران است

شرکت‌های توانمند و موفق تولیدی می‌توانند الگوی مناسبی برای شرکت‌هایی باشند که هنوز به راهکارهای مناسب در تولید دست پیداکرده‌اند. این مهم تنها با نمایش توانمندی‌ها و بازدید مسئولان و شناساندن این توانمندی‌ها ممکن است.

ایران‌خودرو دیزل در راستای معرفی هرچه بهتر توانمندی‌های خود درزمینه تولید، این بار میزبان سید احمد حسینی خراسانی عضو محترم فقهای شورای نگهبان بود.    
ایشان مجموعه ایران‌ خودرو دیزل را مجموعه‌ای توانمند پرتلاش و مجاهد دانست افزود با این پویایی که در این مجموعه موفق مشاهده کردیم باید گفت که صنعت ایران زنده و بالنده است.    

همچنین ایشان گلایه‌مندی خود را از مسئولانی که از این مراکز تولیدی همچون ایران‌خودرو دیزل با این پویایی بی‌اطلاع هستند ابراز داشت و خاطرنشان کرد، افرادی در کشور تنها نکات منفی همچون اختلاس را مدنظر قرار می‌دهند و به این سازندگی‌ها و تحرک تولید توجه نمی‌کنند.

    
وی با اشاره به کارکنان فعال و با انرژی ایران‌ خودرو دیزل افزود، این گروه صنعتی توانایی خود را به‌خوبی به نمایش گذاشته است و جوانان غیور و پرتوان ایران‌خودرو دیزل که بادیانت و عزم ملی این‌چنین برای کشورشان تلاش می‌کنند، موجب افتخار ما هستند و شرکت ایران‌ خودرو دیزل نماد زنده‌بودن صنعت ایران است.