به وبسایت گروه صنعتی ایران خودرو دیزل خوش آمدید
  • انتشار : 1401/09/29
  • دسته : رویداد ها
  • 787

سلطان جاده‌ها؛ پیکاپ فوتون اتوماتیک  از راه رسید

 آیین رونمایی و آغاز تولید پیکاپ تانلند اتوماتیک شرکت ایران خودرو دیزل در یک سال گذشته علاقه‌مندان به خودروهای تجاری شاهد رونمایی محصولات جدید و متنوع ایران خودرو دیزل بودند و اکنون در اواسط آذرماه سال ۱۴۰۱ این شرکت رونمایی و آغاز تولید پیکاپ اتوماتیک خود را جشن گرفت.

به نقل از خبرنگار نشریه داخلی تلاش: در این آیین رونمایی، جناب آقای مهندس داداشی عضو محترم هیئت‌مدیره گروه صنعتی ایران‌خودرو بابیان این مطلب که رونمایی‌های متعدد در ایران خودرو دیزل باعث مباهات و افتخار گروه صنعتی ایران خودرو شده است، افزود: در سال‌های پیش، ایران خودرو دیزل تنها یک شرکت زیان‌ده بوده و رو به تعطیلی می‌رفت، اما اکنون تولید، اشتغال و نوآوری در این شرکت موج می‌زند و حال شاهد نمود و تجلی شعار سال در ایران خودرو دیزل هستیم.
در ادامه این مراسم، دکتر بالو نائب رئیس هیئت‌مدیره و معاون مهندسی شرکت ایران‌خودرو دیزل بابیان این مطلب که این شرکت توانسته رکورد رونمایی را بشکند، افزود این موفقیت‌ها را مدیون دانش بالا و همکاری همه پرسنل ایران خودرو دیزل در کنار حمایت مدیرعامل این شرکت هستیم.
وی بابیان این مطلب که محصولات ایران‌خودرو دیزل اکنون حرف‌های زیادی برای گفتن در بازار رقابتی دارند، خاطرنشان کرد: اکنون این گروه صنعتی توانسته بخش زیادی از بازار را به خود اختصاص داده و حضور محصولی همچون پیکاپ اتوماتیک می‌تواند نظر مشتریان علاقه‌مند به این کلاس خودرو را به خود جلب کند.
وی با اشاره به توانمندی‌های خاص فنی منحصربه‌فرد محصول پیکاپ اتوماتیک افزود این محصول توانسته استانداردهای ۸۵گانه را با موفقیت طی نماید و با موتور ۲۰۰۰ سی‌سی و توان 240 اسب بخار خود و همچنین با بهره‌گیری از گیربکس ZF هشت سرعته اتوماتیک، محصولی خاص و به‌روز دنیای صنعت خودرو باشد. ترمزهای الکترونیکی و سیستم کنترل کشش و توانایی‌های قدرتی این محصول از دیگر مواردی بود که دکتر بالو به آن اشاره داشت.
هم‌زمان با رونمایی از پیکاپ اتوماتیک تانلند فوتون، سالن تولید محصولات ویژه ایران خودرو دیزل نیز با آغاز تولید این محصول به‌طور رسمی مورد افتتاح قرار گرفت.