fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

اخبار

image

روما اثر هنری جدید فراری

  • 1398/8/29

این خودرو که با المان‌های طراحی ایتالیایی شکل گرفته، قصد دارد یادآور سبک زندگی بی‌دغدغه و لذتبخش شهر رم باشد، وضعی که پایتخت ایتالیا در دهه‌های 50 و 60 میلادی به آن مشهور بود.

فراری هنوز مشخصات دقیق این مدل را اعلام نکرده اما با نگاهی به طراحی بخش جلو می‌توان طرح خاص جلوپنجره را تشخیص داد که یادآور محصولات قدیمی این شرکت است. چراغ‌های جلو، ورودی هوا و البته دیلایت‌هایی که شرکت سازنده طراحی آن‌ها را «شناور» توصیف کرده، از سایر ویژگی‌های ظاهری این خودرو هستند.

با حرکت به سوی بخش عقبی فراری روما، طراحی گوه‌ای شکل بدنه بیشتر به چشم می‌آید. دستگیره درها به صورت دکمه‌ای و در داخل بدنه خودرو جانمایی شده‌اند.

در نمای عقب گلگیرهای برآمده و چراغ‌های دوتایی LED که به گویی در درون بدنه جای گرفته‌اند، بیننده را با چهره‌ای به مراتب خشن‌تر روبه‌رو می‌کند. بخش پایینی سپر عقب به رنگ مشکی بوده و چهار خروجی اگزوز در آن جانمایی شده است.

در فضای کابین به لطف صفحه نشان‌دهنده‌های دیجیتال، سیستم اطلاعات سرگرمی که طراحی جالب توجهی دارد و همچنین نمایشگر اختصاصی سرنشین کناری، با سطح بالایی از فناوری در این محیط روبه‌رو هستیم. البته هنوز مشخص نیست که نمایشگر سرنشین به صورت استاندارد عرضه شده و یا به عنوان امکان اضافی قابل سفارش خواهد بود.

به غیر از صفحه نمایشگرهای متعدد، طراحی اهرم دسته دنده و کنسول میانی را می‌توان به عنوان ویژگی‌های جالب توجه کابین فراری روما دانست. پوشش چرم سفارشی و آلکانترا به همراه تریم قطعات فلزی و مشکی براق، تکمیل‌کننده ظاهر این بخش خواهند بود.

فعلاً تاریخ دقیق عرضه روما از سوی فراری اعلام نشده است.

 

 

 

منبع : bama.ir

بازگشت به صفحه اصلی اخبار